Servis ve Hizmetler

Yenilik, kalite ve maksimum performans ile beklentileri aşın!

RASA Endüstriyel Radyatörler, bilgisayar destekli 3D (3 Boyutlu) tasarımla başlayan ürün tasarımını takip eden FEA (sonlu elemanlar analizi) ve termal hesap programları ile bütünleştirerek en uygun endüstriyel radyatör sistemlerini oluşturmak için hız kesmeden çalışmaktadır.

Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda hazırlanan her ürün için yapılan tasarım ve analiz çalışmaları sonrasında başlanan radyatör üretiminden, ürünü müşteriye zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmeyi taahhüt eder.

Uzman satış kadrosu ve teknik ekibi sayesinde sunduğu satış öncesi ve satış sonrası teknik servisi ile dünyanın her bir noktasındaki müşterisine dünya standartlarının üzerinde müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

RASA Endüstriyel Radyatörler; müşterilerine maksimum kalitede ürünler sunabilmek için alanlarında lider olan markaların ürünlerini kullanır. Ürünlerinin kalitesi ile kendini kanıtlamış olan bu markaların kullanımı aynı zamanda yedek parçaya ihtiyaç duyulduğu noktada ürün temininin kolayca yapılmasını sağlayarak RASA tarafından üretilen Radyatör Ürünlerinin zaman kaybetmeksizin çalışmasını sağlamaktadır.

Switch The Language