Jeneratör Radyatörleri

Rasa kurulduğu günden beri jeneratör radyatörleri için geliştirdiği soğutma sistemleri alanında endüstriyel radyatörler olarak adlandırılan radyatör üretiminde Türkiye lideridir. Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi alanlarında uzmanlaşmış ekipleri ile tamamlayarak üretilen tüm ürün gruplarında maksimum performansı ve kaliteyi hedeflemektedir.

İhtiyaca ve isteğe göre özel çözümler sunan RASA Endüstriyel Radyatörler her müşterisine özel olarak geliştirdiği projeler ile sektöründe rakipsizdir. İmalat için tasarım (DFM) ve Montaj için tasarım (DFA) prensipleri ile özel projelerde benzersiz çözümler üreten RASA, uluslararası bir marka haline gelmiştir.

Gerek mekanik gerekse termal olarak daha önce yapılamamış olan projeleri başarı ile gerçekleştiren RASA, jeneratör radyatörleri alanında dizel motor jeneratörleri, marin motor jeneratörleri, benzinli motor jeneratörleri ve gaz jeneratörleri için radyatör üretiminde birçok proje gerçekleştirmiştir. Bunu izleyen süreç ile birlikte satış sonrası ekibi ile müşterilerine gerekli teknik destek ve eğitimi veren RASA, sunduğu yedek parça servisi ile üretmiş olduğu ürünler için kesintisiz hizmet vermektedir.

 

Dizel Jeneratör Radyatörleri Gaz Jeneratör Radyatörleri Marin Jeneratör Radyatörleri

Switch The Language