İHTİYACINIZ REMOTE RADYATÖRKAYIŞ KASNAKLI RADYATÖR SLAB RADYATÖRDRYCOOLERYAĞ SOĞUTUCU JENERATÖR RADYATÖRÜ İSE

BETTER COOLING, SMARTER DESIGN

RASA Endüstriyel Radyatörler

1996 yılında kurulan RASA Radyatörleri, 1999 yılında taşındığı 8000m2 kapalı alana sahip yeni tesislerin de çalışmalarına devam etmekte olup, sektördeki gelişmiş kalite politikası ve girişimci ruhu ile birlikte patlamalı motorların yanı sıra su, yağ ve hava soğutmalı bütün içten yanmalı motor çeşitlerini de içine alan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Şirketimiz, ürünlerin kalitesini en yüksek seviyede tutabilmek için kesintisiz teknolojik gelişme ve personel eğitimi prensiplerini benimsemiştir. Bu prensiplere bağlı kalarak “Toplam Kalite Bilincinin” sürdürebilirliğini garanti altına almıştır.

Endüstriyel Radyatörler

RASA, Endüstriyel Radyatör uygulamalarında geliştirdiği çözümler ile birçok motor üreticisinin motor soğutma sistemleri tercihinin ilk sırasında yer almaktadır. Dizel motor radyatörleri, gaz motor radyatörleri, marin motor radyatörleri gibi içten yanmalı motorlar ve tüm jeneratör setleri için endüstriyel radyatörler üretmektedir. RASA Endüstriyel Radyatörler; maksimum soğutma gücü ve maksimum performans için tasarlandı!

Üretilen tüm ürünler RASA güvencesi altındadır.

Remote Radyatörler

RASA, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi içerisinde remote radyatör uygulamalarına da yer vermektedir. Yatay remote radyatör, dikey remote radyatör, remote yağ soğutucu gibi özel uygulamalar geliştirerek müşterilerine sunduğu alternatif çözüm yolları ile jeneratör soğutma sistemleri ve motor soğutma sistemleri alanında birçok başarılı projeye imza atmıştır.

RASA Endüstriyel Radyatörler tarafından üretilen remote radyatörler; özel projeler ve farlı seçenek isteyenler için tasarlanmıştır.

Intercooler & Aftercooler

Intercooler ve Aftercooler alanlarında RASA tarafından birçok başarılı proje gerçekleştirilmiştir. Yapılan AR-GE çalışmaları ile sağlanan düşük egzoz gazı emisyon seviyesi, tüm dünya üzerinde kabul edilen EURO standartlarını sağlayacak şekilde uygun hale getirilmiştir.

Gaz emisyon seviyesinin azaltılmasının yanı sıra performansta da artış sağlamayı hedefleyen RASA, sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, ileri teknoloji ile imalatını sürdürmektedir.

Yağ Soğutucular & Yakıt Soğutucular

RASA, dizel motorları, gaz motorları, marin motorları ve bu motorlarla üretilen jeneratörler için özel olarak tasarım ve hesaplamalarının yapıldığı yağ soğutucuların ve yakıt soğutucuların üretimi gerçekleştirmekte olup ürünlerin performansını maksimum seviyede tutabilmek için hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Özel ve gelişmiş yapıları sayesinde, yakıt soğutucularından ve yağ soğutucularından elde edilecek verim arttırılmıştır.

RASA Endüstriyel Radyatörler; müşterilerine maksimum kalitede ürünler sunabilmek için alanlarında lider olan markaların ürünlerini kullanır. Ürünlerinin kalitesi ile kendini kanıtlamış olan bu markaların kullanımı aynı zamanda yedek parçaya ihtiyaç duyulduğu noktada ürün temininin kolayca yapılmasını sağlayarak RASA tarafından üretilen Radyatör Ürünlerinin zaman kaybetmeksizin çalışmasını sağlamaktadır.

Switch The Language